Sincan Özel Eğitim

2009 yılında Ankara’da Gökkuşağı  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adı ile  kurulan kurumumuz, özel eğitim ve rehabilitasyona ihtiyaç duyan çocuklarımıza ve yetişkin bireylerimize ihtiyaç duydukları profesyonel desteği vermek amacı ile hizmete girmiştir. Kurulduğumuz günden itibaren yüzlerce çocuğumuza benlik duygusu kazandırıp, onları yaşamlarını sürdürebilme bazında bağımsızlaştırdık. Akademik anlamda yaşıtları ile eşit seviyelere yükseltmekle kalmayıp onlara aşıladığımız sosyal yaşam becerileri ile çocuklarımızın toplumsal anlamda en kaliteli seviyeye ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çocuklarımıza ve onların gelişimine en büyük katkıyı sağlayan sabırlı ailelerimize, gereksinim duydukları psikolojik desteği veriyoruz. Her biri kendi branşlarında uzman olan değerli kadromuzun, gerek çocuklarımızın gerekse velilerimizin tam olarak hangi yönden desteklenmeye ihtiyaç duyduklarını eksiksiz saptayıp, desteklemesi ile birlikte geleceğimizin ışıkları olan özel çocukları yetiştiriyoruz.

VİZYONUMUZ
Özel eğitim alanında, ihtiyacı olan özel çocuklarımızı var olduğumuz sürece; alanda uygulanan ve yeni buluş olan bütün teknikleri kullanarak ulaşabileceğimiz en üst seviyeye getirmektir. Anne babalar için çocuklarının eğitimi ve geleceği ile ilgili kaygılarını ortadan kaldırmak ve en modern (eğitim, sağlık, meslek, bakım vb.) tesisleri kurmaktır.

MİSYONUMUZ
Özel eğitim gerektiren bireylerin eğitsel ve sosyal gelişimlerini destekleyerek, geliştirilen programlarla, en az sınırlandırılmış ortamlarda, özel öğretim yöntem ve araç gereçleri kullanarak, üst öğrenime, iş/meslek alanlarına hazırlanmalarını, topluma uyumlarını, bağımsız yaşam becerileri kazanmalarını, bireysel yeteneklerinin farkında olmalarının ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını ve üretken olmalarını sağlamaktır.

Hotline
0507 741 94 90